  LDC-185-4200X Datasheet PDF File
    LDC-185-0500X LDC-185-1050X LDC-185-3150X LDC-185-4200X LDC-185-0700X LDC-185-3850X
MicroPower Direct, LLC
Part No. LDC-185-0500X LDC-185-1050X LDC-185-3150X LDC-185-4200X LDC-185-0700X LDC-185-3850X
Description 200W Output Power
File Size 1,194.96K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    MACOM[Tyco Electronics]
Part No. ELDC-10
Description CONN, SKT, 10P, 2R, .05SP, SMD
E-Series 75 Ohm Coupler 5 - 870 MHZ
File Size 330.60K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    MACOM[Tyco Electronics]
Part No. ELDC-17
Description E-Series 75 Ohm Coupler 5 - 1000 MHZ
File Size 173.56K  /  2 Page
Part No. ELDC-12
    ELDC-8
M/A-COM Technology Solutions, Inc.
Part No. ELDC-8
    ELDC-7
Part No. ELDC-7
    ELDC-17
Part No. ELDC-17
    ELDC-16
Part No. ELDC-16
    ELDC-14
Part No. ELDC-14
    ELDC-12
Part No. ELDC-12