  LDC-185-3150X Datasheet PDF File
    LDC-185-0500X LDC-185-1050X LDC-185-3150X LDC-185-4200X LDC-185-0700X LDC-185-3850X
MicroPower Direct, LLC
Part No. LDC-185-0500X LDC-185-1050X LDC-185-3150X LDC-185-4200X LDC-185-0700X LDC-185-3850X
Description 200W Output Power
File Size 1,194.96K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
MicroPower Direct, LLC
Description 150W Output Power
File Size 1,178.17K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    ELDC-16
M/A-COM Technology Solutions, Inc.
Part No. ELDC-16
Description E-Series 75 Ohm Coupler 5 - 1000 MHz
File Size 186.33K  /  2 Page
    MACOM[Tyco Electronics]
Part No. ELDC-16
File Size 174.80K  /  2 Page
    MACOM[Tyco Electronics]
Part No. ELDC-17
Part No. ELDC-14
Part No. ELDC-20
    ELDC-14
Part No. ELDC-14
Part No. ELDC-7
Part No. ELDC-8