  JG1AF-18V Datasheet PDF File
    Amphenol, Corp.
Part No. JG1AF-12V JG1AF-5V JG1AF-24V JG1AF-9V JG1AF-18V
Description
File Size 46.75K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TW015Z120C
Description N-ch SiC MOSFET, 1200 V, 100 A, 0.021 Ω@18V, TO-247-4L(X)