  IXFR27N80Q Datasheet PDF File
For IXFR27N80Q Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    IXYS, Corp.
IXYS[IXYS Corporation]
Part No. IXFX27N80Q IXFK27N80Q IXFR27N80Q
Description HiPerFET Power MOSFETs Q-CLASS 27 A, 800 V, 0.32 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-264AA