  IGP30N60T Datasheet PDF File
For IGP30N60T Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    IGW30N60T IGP30N60T IGP30N60T09
Infineon Technologies AG
Part No. IGW30N60T IGP30N60T IGP30N60T09
Description Low Loss IGBT in TrenchStop and Fieldstop technology
File Size 440.57K  /  13 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Q67040S4722 Q67040S4724 IGP30N60T IGW30N60T
INFINEON[Infineon Technologies AG]
Part No. Q67040S4722 Q67040S4724 IGP30N60T IGW30N60T
Description 1200V IGBT for frequencies up to 10kHz for hard switching applications and up to 30kHz for soft switching. Combined Trench- and Fieldstop-Technology. ...