  HV732BTTD2343D Datasheet PDF File
For HV732BTTD2343D Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    KOA Speer Electronics,Inc.
Part No. HV732ATTD2343D HV732BTTD2343D
Description RESISTOR, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.125 W, 0.5 %, 100 ppm, 234000 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, LEAD FREE
RESISTOR, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 0.5 %, 100 ppm, 234000 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, LEAD FREE