  HIF3E-18PA-2.54DSA Datasheet PDF File
For HIF3E-18PA-2.54DSA Found Datasheets File :: 46+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 |
    http://
HIROSE[Hirose Electric]
Hirose Electric USA, INC.
HIROSE ELECTRIC Co., Ltd.
Description Ribbon Cable Connector (Pin Header) 带状电缆连接器(排针
File Size 119.35K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TAS5518PAGR
Description 8 Channel Digital Audio PWM Processor 64-TQFP 0 to 70
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
HIROSE ELECTRIC Co., Ltd.
Hirose Electric USA, INC.
HIROSE[Hirose Electric]
Description    2.54mm Pitch High Density Connector
1 CONTACT(S), MALE, RIGHT ANGLE TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER
3 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER
2.54mm Pitch High Density Connector 2.54mm间距高密度连接器
KPT 12C 8#20 4#16 PIN RECP
GIGABASE CAT 5E UNIVERSALJACK, TEL IVORY
ZX Series, Subminiature Basic Switch, SPDT, 125 Vac, 3 A, Straight Lever Actuator, Solder Termination