  HFE1600-S1U-TB Datasheet PDF File
For HFE1600-S1U-TB Found Datasheets File :: 79+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
    HFE1600-24-S HFE-C15U HFE1600-BP HFE1600-S1U-TB HFE1600-12 HFE1600-12-S HFE1600-48 HFE1600-48-S
TDK Electronics
Description 1600W 1U Front End Power Supplies
File Size 994.08K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Murata Power Solutions Inc.
Description 1U 19 inch Power Shelf for the D1U Family of Power Supplies
File Size 128.91K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    FS1UM-18A
Mitsubishi Electric Corporation
MITSUBISHI[Mitsubishi Electric Semiconductor]
Part No. FS1UM-18A
Description Standard Recovery Rectifier; Forward Current:15A; Forward Current Average:9.5A; Forward Current Avg Rectified, IF(AV):9.5A; Forward Surge Current Max, Ifsm:225A; Forward Voltage:1.1V; Forward Voltage Max, VF:1.1V RoHS Compliant: Yes
HIGH-SPEED SWITCHING USE
File Size 41.03K  /  4 Page
    FS1UM-16A
Powerex Power Semiconductors
Part No. FS1UM-16A
MITSUBISHI Nch POWER MOSFET HIGH-SPEED SWITCHING USE
    POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Part No. FS1UM-18A
    FS1UM-16A
Mitsubishi Electric Semiconductor
Part No. FS1UM-16A