  HEHB-40A-48V-1.8VP2 Datasheet PDF File
    Power-One, Inc.
Description 1-OUTPUT 72 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE HALF BRICK PACKAGE-8
File Size 88.41K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10070165-00219ALF
Description D-Sub MicroTCA, Input Output Connectors, Cable Connector 24A 48V, Solder Bucket, without Accessory, Carton Box.