  GXO-U109JI80.00000MHZ Datasheet PDF File
Golledge Electronics, Ltd.
Golledge Electronics Ltd
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 66.666 MHz, HCMOS OUTPUT CERAMIC PACKAGE-4
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 64 MHz, HCMOS OUTPUT CERAMIC PACKAGE-4
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 8 MHz, HCMOS OUTPUT CERAMIC PACKAGE-4
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 80 MHz, HCMOS OUTPUT CERAMIC PACKAGE-4
1.8 ~ 2.8V CMOS Oscillator