  GS8170DW72C-333I Datasheet PDF File
GSI Technology
Description 250MHz 512K x 36 18MB double late write sigmaRAM SRAM
300MHz 512K x 36 18MB double late write sigmaRAM SRAM
333MHz 512K x 36 18MB double late write sigmaRAM SRAM
333MHz 256K x 72 18MB double late write sigmaRAM SRAM