  GS8170DW72C-200 Datasheet PDF File
GSI[GSI Technology]
Description 18Mb ヒ1x1Dp CMOS I/O Double Late Write SigmaRAM
File Size 812.20K  /  27 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
GSI Technology, Inc.
Description 18Mb B>1x1Dp CMOS I/O Double Late Write SigmaRAM
18Mb x1Dp CMOS I/O Double Late Write SigmaRAM 256K X 72 STANDARD SRAM, 2.25 ns, PBGA209
File Size 820.65K  /  27 Page
View it Online
Download Datasheet
GSI Technology
Description 256K X 72 STANDARD SRAM, 1.8 ns, PBGA209
18Mb Σ1x1Dp CMOS I/O Double Late Write SigmaRAM
    VISHAY SEMICONDUCTORS
Description 5 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-201AD
Soft Recovery Fast-Switching Plastic Rectifier Forward Current 5.0 A