  FUJITSUCOMPONENTLTD-VB-100MBU- Datasheet PDF File
For FUJITSUCOMPONENTLTD-VB-100MBU- Found Datasheets File :: 8+       Page :: | <1> |
    FUJITSU Component., Ltd.
Part No. VB48STKU-LF 00STBU-N B-100TCU-N FUJITSUCOMPONENTLTD-VB-100MBU-N
Description POWER/SIGNAL RELAY, DPDT, MOMENTARY, 0.011A (COIL), 48VDC (COIL), 530mW (COIL), 5A (CONTACT), 150VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT LEAD FREE
POWER/SIGNAL RELAY, DPDT, MOMENTARY, 0.005A (COIL), 100VDC (COIL), 530mW (COIL), 5A (CONTACT), 24VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT
POWER/SIGNAL RELAY, DPDT, MOMENTARY, 0.007A (COIL), 100VDC (COIL), 750mW (COIL), 5A (CONTACT), 24VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT