  FS10VS-9A-T11 Datasheet PDF File
    FS10VS-9A-T11
Renesas Electronics Corporation
Part No. FS10VS-9A-T11
Description High-Speed Switching Use Nch Power MOS FET
File Size 195.89K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Mitsubishi Electric Corporation
POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Part No. FS10VS-6
Description MITSUBISHI Nch POWER MOSFET HIGH-SPEED SWITCHING USE
File Size 46.57K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    FS10VS-10
Part No. FS10VS-10
Description MITSUBISHI Nch POWER MOSFET
File Size 78.77K  /  5 Page
    FS10VS-10
Mitsubishi Electric Semiconductor
Part No. FS10VS-10
Description HIGH-SPEED SWITCHING USE
File Size 41.03K  /  4 Page
    Powerex, Inc.
Description Nch POWER MOSFET HIGH-SPEED SWITCHING USE 10 A, 500 V, 0.9 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET