  FF20-12A-R11A Datasheet PDF File
DDK Ltd.
Description 0.3 mm Pitch Ultra Low Profile FPC Back Lock Connector
File Size 131.41K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. NTHBR11A1001SR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Opto 22
Part No. PST-R11A
File Size 159.06K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. NTHBR11A1000SR
Tech specs
Official Product Page
    DDK
Part No. FF20
File Size 162.06K  /  3 Page
Texas Instruments
Part No. LM21212MH-1/NOPB
Description 2.95-5.5V, 12A, Voltage Mode Synchronous Buck Regulator with Frequency Synchronization 20-HTSSOP -40 to 125
Get Free Sample
    DMR11A
SunLED Corporation
Part No. DMR11A
Description 10.92mm (0.43) SINGLE DIGIT NUMERIC DISPLAY