  FF20-10A-R11A Datasheet PDF File
DDK Ltd.
Description 0.3 mm Pitch Ultra Low Profile FPC Back Lock Connector
File Size 131.41K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. NTHBR11A1001SR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. ABT22V10-7/10A/B
Description Low Noise. High Drive. Metastable Immune. PLD
File Size 232.67K  /  18 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. NTHBR11A1000SR
Tech specs
Official Product Page
    Opto 22
Part No. PST-R11A
File Size 159.06K  /  4 Page
Part No. 8638PPS1006LF
Description D-Sub Cable Connectors, Input Output Connectors, Power Contacts 8638 Pin Solder Bucket 10A, >500 Cycles
    DDK
Part No. FF20
File Size 162.06K  /  3 Page
Part No. 8638PSC1006LF
Description D-Sub Cable Connectors, Input Output Connectors, Power Contacts 8638 Socket Crimp 10A, >500 Cycles
    DMR11A
SunLED Corporation
Part No. DMR11A
Description 10.92mm (0.43) SINGLE DIGIT NUMERIC DISPLAY