  FDH15N50 Datasheet PDF File
For FDH15N50 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    FDP15N50 FDH15N50 FDB15N50
Fairchild Semiconductor Corporation
FAIRCHILD[Fairchild Semiconductor]
Part No. FDP15N50 FDH15N50 FDB15N50
Description 15A, 500V, 0.38 Ohm, N-Channel SMPS Power MOSFET
15A/ 500V/ 0.38 Ohm/ N-Channel SMPS Power MOSFET