  FDD12-12S5 Datasheet PDF File
Chinfa Electronics Ind. Co., Ltd.
Description DC - DC CONVERTER 10 ~ 12W SINGLE & DUAL OUTPUT
File Size 334.96K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 53612-S50-6
Description Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 50 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.38 um (15 u\\.) Gold Mating Plating.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
List of Unclassifed Manufacturers
CHINFA Electronics IND
ETC[ETC]
Electronic Theatre Controls, Inc.
ITT, Corp.
Description DC-DC CONVERTER DC - DC变换
File Size 143.77K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 53612-S50-8LF
Tech specs
Official Product Page
    FDD12
ETC
Part No. FDD12
Description DC-DC CONVERTER 12W TRIPLE OUTPUT