  FAITD25G Datasheet PDF File
For FAITD25G Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    Bourns, Inc.
Thomas
Regulator; Features: Medium current output; Note: Isolation package; Comments: 60V load dump; V OUT (%): (max /-3)
Regulator; Features: Low current output; Note: Radial tape packing for automatic mounting; Comments: 60V load dump; V OUT (%): (max /-10)
Regulator; Features: Low current output; Note: Surface-mount PW-MOLD(SOT-89) package; Comments: 60V load dump; V OUT (%): (max /-10)
Brushed DC Motor Driver ICs (Bridge Drivers); Functions: Driver; Vopmax (Vm*): 20V (25V); Io (lpeak): 0.4A (1.0A); Channel: 1-ch; PWM Drive: n/a; Package: SIP9; RoHS Compatible: yes
Brushed DC Motor Driver ICs (Bridge Drivers); Functions: Driver; Vopmax (Vm*): 27V (30V); Io (lpeak): 1A (2A); Channel: 1-ch; PWM Drive: n/a; Package: HSIP10; RoHS Compatible: yes‡
Brushed DC Motor Driver ICs (Bridge Drivers); Functions: Driver; Vopmax (Vm*): 20V (25V); Io (lpeak): 0.4A (1.2A); Channel: 1-ch; PWM Drive: n/a; Package: SIP9; RoHS Compatible: yes
Brushed DC Motor Driver ICs (Bridge Drivers); Functions: Driver; Vopmax (Vm*): 20V (25V); Io (lpeak): 0.4A (1.2A); Channel: 1-ch; PWM Drive: n/a; Package: HSOP16; RoHS Compatible: yes
Brushed DC Motor Driver ICs (Bridge Drivers); Functions: Driver; Vopmax (Vm*): 18V (25V); Io (lpeak): 1A (3A); Channel: 1-ch; PWM Drive: n/a; Package: HSIP7; RoHS Compatible: yes‡