  EUPAS-13.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EUPAS-26.000M
Description CRYSTALS 10/15 -20 70 SERIES 26.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 26 MHz
File Size 68.68K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 52218-000MHAHLF
Description Assembly, Top Mount, S/D(68Pins), R/A, Type 123, 5V, 0mm s/o, Right Push Rod Eject, with Hold-Down, 8mm Eject Travel, Special Version
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EUPAS-13.000M-CF
Description CRYSTALS 10/15 -20 70 SERIES 13.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 13 MHz