  EUEA18-4.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EUEA18-8.000M
Description CRYSTALS 30/50 -20 70 18PF 8.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz