  EUAB14-41.600M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Part No. EUAB14-41.600M
Description CRYSTALS 50/100 0 70 14PF 41.600MHZ ATCUT THIRD HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 41.6 MHz