  EP2645PD-60000M Datasheet PDF File
For EP2645PD-60000M Found Datasheets File :: 12+       Page :: | <1> | 2 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EP2645PD-75.000M
Description OSCILLATORS 50PPM -20 70 3.3V 4 75.000MHZ PD CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 75 MHz, LVCMOS OUTPUT
File Size 167.36K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EP2645PD-60.000M
Description OSCILLATORS 50PPM -20 70 3.3V 4 60.000MHZ PD CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 60 MHz, LVCMOS OUTPUT