  EMS21CHF-27.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMS21CHF-27.000M
Description OSCILLATORS 100PPM -20 70 1.8V 4 27.000MHZ TS CMOS 3.2X5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 27 MHz, LVCMOS OUTPUT