  EMK33H2H-49152M Datasheet PDF File
For EMK33H2H-49152M Found Datasheets File :: 28+       Page :: | <1> | 2 | 3 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK33H2H-15.360M
Description OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 15.360MHZ TS HCMOS 2.5X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 15.36 MHz, LVCMOS OUTPUT