  EMK23H2J-14.7456M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK23H2J-14.7456M
Description OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 14.7456MHZ PD HCMOS 3.2X5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 14.7456 MHz, LVCMOS OUTPUT