  ECCM1M-32.000M Datasheet PDF File
    ECLIPTEK CORP
Part No. ECCM1M-32.000M
Description QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 32 MHz
File Size 122.33K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 52218-000MHAHLF
Description Assembly, Top Mount, S/D(68Pins), R/A, Type 123, 5V, 0mm s/o, Right Push Rod Eject, with Hold-Down, 8mm Eject Travel, Special Version