  ECCM1F-12-12000M Datasheet PDF File
For ECCM1F-12-12000M Found Datasheets File :: 37+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. ECCM1F-16.384M
Description CRYSTALS 15/30 0 70 18PF 16.384MHZ ATCUT FUND 7X5MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 16.384 MHz
File Size 122.47K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. ECCM1F-S-12.000M
Description CRYSTALS 15/30 0 70 SERIES 12.000MHZ ATCUT FUND 7X5MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12 MHz
File Size 122.46K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. ECCM1F-12-12.000M
Description CRYSTALS 15/30 0 70 12PF P 12.000MHZ ATCUT FUND 7X5MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12 MHz