  ECA-S-30.000M-I2A Datasheet PDF File
Ecliptek Corporation
http://
Description CRYSTAL
File Size 105.80K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TS3USB3000MRSER
Description DPDT USB 2.0 High-Speed and Mobile High-Definition Link (MHL) (6.1GHz) Switch 10-UQFN -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Description QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 30 MHz RESISTANCE WELD PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 24 MHz RESISTANCE WELD PACKAGE-2
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 32.768 MHz RESISTANCE WELD PACKAGE-2
CRYSTALS 50/100 0 70 SERIES 3.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3 MHz
CRYSTALS 30/50 -20 70 18PF 4.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz
CRYSTALS 30/50 -40 85 18PF 4.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz
CRYSTALS 50/100 0 70 18PF 3.500MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.5 MHz
CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 1.8432MHZ AT CUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1.8432 MHz
CRYSTALS 50/100 -40 85 20PF 4.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4 MHz
CRYSTALS 50/100 0 70 20PF 2.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 2 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 65 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.2 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 2.4 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4.1 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.199 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.499 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.899 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4.999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.6 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12.999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 7 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 1.999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.9 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 2.999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 29.999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 10 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4.099 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 6.999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 5.999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.999 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 2.399 MHz