  EC3SMF-29.4912M Datasheet PDF File
For EC3SMF-29.4912M Found Datasheets File :: 49+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC3SMF-29.4912M
Description CRYSTALS 15/30 0 70 18PF 29.4912MHZ AT CUT FUND 12X4X4MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 29.4912 MHz