  EC2600ETTTS-20000M Datasheet PDF File
For EC2600ETTTS-20000M Found Datasheets File :: 37+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 |
    ECLIPTEK CORP
Part No. EC2600ETTTS-35.328M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 35.328MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD
File Size 149.21K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC2600ETTTS-66.667M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 66.667MHZ TS HCMOS/TTL 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 66.667 MHz, LVCMOS OUTPUT
File Size 149.21K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 2.083MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 2.083 MHz, LVCMOS OUTPUT
Part No. EC2600ETTTS-20.000M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 20.000MHZ TS HCMOS/TTL 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 20 MHz, LVCMOS OUTPUT