  EC2600ETTTS-20.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC2600ETTTS-20.000M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 20.000MHZ TS HCMOS/TTL 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 20 MHz, LVCMOS OUTPUT