  EC1145-6176M Datasheet PDF File
For EC1145-6176M Found Datasheets File :: 58+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC1145-50.000M
Description OSCILLATORS 50PPM 0 70 5.0V 4 50.000MHZ NC FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 50 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
File Size 184.03K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    ECLIPTEK CORP
Part No. EC1145-6.176M
Description OSCILLATORS 50PPM 0 70 5.0V 4 6.176MHZ NC CMOS FULL 14PIN DIP