  EB52E8E4N-18432M Datasheet PDF File
For EB52E8E4N-18432M Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Description TCXO, CLOCK, 18.432 MHz, HCMOS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 10 PIN
TCXO, CLOCK, 25 MHz, HCMOS OUTPUT
TCXO, CLOCK, 20 MHz, HCMOS OUTPUT