  E2UPA15-27000M Datasheet PDF File
For E2UPA15-27000M Found Datasheets File :: 5+       Page :: | <1> |
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2UPA15-27.000M
Description CRYSTALS 10/15 -20 70 15PF 27.000MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 27 MHz