  E2SNA10-27.000M Datasheet PDF File
    ECLIPTEK CORP
Part No. E2SNA10-27.000M
Description CRYSTALS 10/15 0 70 10PF 27.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP
File Size 139.09K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 52218-000MHAHLF
Description Assembly, Top Mount, S/D(68Pins), R/A, Type 123, 5V, 0mm s/o, Right Push Rod Eject, with Hold-Down, 8mm Eject Travel, Special Version
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. 173.000M
Description OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 173