  E2SDA18-15600M Datasheet PDF File
For E2SDA18-15600M Found Datasheets File :: 28+       Page :: | <1> | 2 | 3 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2SDA18-29.491M
Description CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 29.491MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 29.491 MHz
File Size 139.23K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    ECLIPTEK CORP
Part No. E2SDA18-15.600M
Description QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 15.6 MHz