  E2SDA18-15.600M Datasheet PDF File
    ECLIPTEK CORP
Part No. E2SDA18-15.600M
Description QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 15.6 MHz
File Size 139.22K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LM53600MQUDSXRQ1
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2SDA18-7.600M
Description CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 7.600MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 7.6 MHz