  E2SCA22-20000M Datasheet PDF File
For E2SCA22-20000M Found Datasheets File :: 24+       Page :: | <1> | 2 | 3 |
    ECLIPTEK CORP
Part No. E2SCA22-10.000M
Description CRYSTALS 50/100 -40 85 22PF 10.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP
File Size 139.22K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2SCA22-8.192M
Description CRYSTALS 50/100 -40 85 22PF 8.192MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8.192 MHz
File Size 139.22K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. E2SCA22-20.000M
Description CRYSTALS 50/100 -40 85 22PF 20.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz