  E1SMA20-4.194M Datasheet PDF File
For E1SMA20-4.194M Found Datasheets File :: 25+       Page :: | <1> | 2 | 3 |
    ECLIPTEK CORP
Part No. E1SMA20-4.194M
Description CRYSTALS 15/20 -40 85 20PF 4.194MHZ ATCUT FUND HC-49/UP
File Size 120.73K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CD74HC194M
Description High Speed CMOS Logic 4-Bit Bidirectional Universal Shift Register 16-SOIC -55 to 125
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    ECLIPTEK CORP
Part No. E1SMA20-4.194MTR
Description QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4.194 MHz