  E13C7D2F-78.125M Datasheet PDF File
Ecliptek Corporation
Description OSCILLATOR
File Size 134.05K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS73125MDBVREP
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 127.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 127 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 200.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 200 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 100.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 100 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 150.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 150 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 155.520MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 155.52 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 110.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 110 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 25PPM -40 85 3.3V 4 110.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 110 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 150.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 150 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 25PPM 0 70 3.3V 4 150.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 150 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 156.250MHZ TS 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 156.25 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 25PPM -40 85 3.3V 4 187.500MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 187.5 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 312 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 119 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 25PPM 0 70 3.3V 4 161.1328MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 161.1328MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 161.1328MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 161.1328MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 78.125MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 77.760MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD