  DUS-5121-1R0R-LF1 Datasheet PDF File
    WURTH ELEKTRONIK GMBH & CO KG
Part No. DUS-5121-100R DUS-5121-1R0R-LF1 DUS-5121-3R3R-LF1
Description 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD