  DT12-4-01S Datasheet PDF File
List of Unclassifed Manufacturers
ETC
Description Thermoelectric Cooler
File Size 131.98K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. HM2P07PDT120N9LF
Description Back Plane Connectors,2mm Hard Metric Series,Millipacs, Vertical Header, Type A with Peg 2.5mm, 110 Signal Pin, Press Fit Tail, 250 mating cycles and ROHS Compliant
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
ETC
File Size 134.31K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 76745-1DT-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical stacked header, Through Hole, Double Row, 12 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.