    DT12-4-01 DT12-4-01L DT12-4-01LS DT12-4-01S DT12-4
List of Unclassifed Manufacturers
ETC
Part No. DT12-4-01 DT12-4-01L DT12-4-01LS DT12-4-01S DT12-4
Description Thermoelectric Cooler
File Size 126.79K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76745-1DT-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical stacked header, Through Hole, Double Row, 12 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.