  DS3316P-102 Datasheet PDF File
    Coilcraft, Inc.
Part No. DS3316P-473 DS3316P-333 DS3316P-102
Description OBSOLETE See web site for new part number. Part was always RoHS compliant; terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE See web site for new part number. Part was always RoHS compliant; terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE See web site for new part number. Part was always RoHS compliant; terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 106.68K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    DS3316P-102 DS3316P-102MLD
Coilcraft lnc.
Part No. DS3316P-102 DS3316P-102MLD
Description SMT Power Inductors - DS3316P
File Size 174.36K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Central Technologies
Description Power Inductors - Shielded
File Size 421.97K  /  1 Page
    Coilcraft, Inc.
Part No. DS3316P-682
Description OBSOLETE See web site for new part number. Part was always RoHS compliant; terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD