  DS28E01-10012 Datasheet PDF File
    DS28E01-10012 DS28E01P-100 DS28E01G-100U
Maxim Integrated Products
Maxim Integrated Produc...
Part No. DS28E01-10012 DS28E01P-100 DS28E01G-100U
Description 1Kb Protected 1-Wire EEPROM with SHA-1 Engine
File Size 279.65K  /  21 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10039755-10012TLF
Description PCI Express® GEN 1 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Press-Fit, x8, 98 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch