  DFLZ16-TP Datasheet PDF File
For DFLZ16-TP Found Datasheets File :: 4+       Page :: | <1> |
Micro Commercial Components
Description 1 Watt Zener Diode 6.2V - 39V Volts
16 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
11 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
9.1 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE