  D41-100600-A000G Datasheet PDF File
    SL Power Electronics
Description D41 Euro Wall Mount 2-6 Watts Series
File Size 15.38K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10060018-10202TLF
Description PCI Express® GEN 1 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Press-Fit, x8, 98 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch