  D41-061000-A000G Datasheet PDF File
    SL Power Electronics
Description D41 Euro Wall Mount 2-6 Watts Series
File Size 15.38K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 54242-106061000LF
Description BergStik<sup>®<sup>, Board to Board connector, 2.54mm (0.100in), Unshrouded vertical stacking Header, Surface Mount, Double Row, 6 Positions