  CVCO55CW-1000-2000 Datasheet PDF File
    CVCO55CW-1000-2000
CRYSTEK CORPORATION
Part No. CVCO55CW-1000-2000
Description VOLTAGE CONTROLLED OSCILLATOR-VCO
File Size 208.27K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. CO-058BNCX200-000.6
Description Amphenol CO-058BNCX200-000.6 BNC Male to BNC Male (RG58) 50 Ohm Coaxial Cable Assembly 0.5ft
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Description SENSORKANTEN SYSTEM 2.5
SENSORKANTEN SYSTEM 1.5
SENSORKANTEN SYSTEM 2M
SENSORKANTEN SYSTEM 1M
File Size 114.96K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. CO-058BNCX200-015
Description Amphenol CO-058BNCX200-015 BNC Male to BNC Male (RG58) 50 Ohm Coaxial Cable Assembly 15ft
Tech specs
Official Product Page
    VECTRON[Vectron International, Inc]
Description Monolithic Crystal Filter, Selected customer types
File Size 46.73K  /  1 Page
Part No. CO-059BNCX200-007.5
Description Amphenol CO-059BNCX200-007.5 BNC Male to BNC Male (RG59) 75 Ohm Coaxial Cable Assembly (RG59/U Solid) 7.5ft
    ICE Components, Inc.
Description CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYPROPYLENE, 4000 V, 0.33 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYPROPYLENE, 2000 V, 0.33 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYPROPYLENE, 1000 V, 0.33 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT